توسعه و خدمت رضوی،معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی

خبرهای روز
استقبال چشمگیر بانوان رضوی از برگزاری دوره های آموزشی
ثبت نام برای حضور در دوره های آموزشی ویژه بانوان که از سوی مدیریت مرکز آموزش ضمن خدمت کارکنان برگزار می شود، با استقبال چشمگیری از سوی بانوان خانواده رضوی مواجه شد.
ثبت نام برای حضور در دوره های آموزشی ویژه بانوان که از سوی مدیریت مرکز آموزش ضمن خدمت کارکنان برگزار می شود، با استقبال چشمگیری از سوی بانوان خانواده رضوی مواجه شد.
مادران و دختران خانواده رضوی در اردوی آموزشی- فرهنگی که توسط مدیریت مرکز آموزش ضمت خدمت کارکنان آستان قدس رضوی برگزار می‎شود، یک روز را در اردوگاه «دشت بهشت» سپری خواهند کرد.
رئیس اداره برنامه ریزی آموزش مدیریت مرکز آموزش ضمن خدمت کارکنان از برگزاری سمینار علمی- آموزشی «فضای مجازی و فقر حرکتی» با هدف توجه به سلامت جسمی و روحی کارکنان خبر داد.
استاد حوزه و دانشگاه در دوره آموزشی «اخلاق اسلامی»، پایبند ماندن به انقلاب اسلامی را یکی از پر فضیلت ترین حالات و اعمال و باورها انقلابی بودن دانست و ضمن اشاره به وقایع صدر اسلام و خارج شدن بسیاری از مسلمانان از جرگه یاران پیامبر(ص)، اظهار کرد: آنچه اهمیت دارد انقلابی ماندن در راه اهداف این نهضت است.
کارشناس مشاور خانواده با تأکید بر درک مفهوم زندگی، ابراز کرد: جوانان برای ازدواج، باید به بلوغ جنسی، رشد شخصیتی، بلوغ فکری و بلوغ اقتصادی برای تامین زندگی و اداره آن دست پیدا کنند تا به تعبیر قرآن به رشد لازم برسند.
اطلاعیه ها
خدمات کارمندان سازمان
خدمات کاربران عمومی
گالری تصاویر

پیامبراکرم (ص):

خداوند تمام وجود دخترم فاطمه را لبریز از ایمان و یقین نموده است.

<
>
 
جراید و نشریات
روزنامه خراسان و قدس
ماهنامه همکار
تازه ها
4 استراتژی موثر برای تعامل در آموزش الکترونیکی - بخش اول
وجود تعامل و برقراری ارتباط بین کاربران در هر دوره آموزشی ضروری است. علاوه بر ارتباط کاربران با یکدیگر، برگزار کننده دوره آموزشی نیز می بایست این تعامل را با سایرین داشته باشد تا بتواند تاثیرگذاری دوره آموزشی را دو چندان کند.
مقالات