خبرهای روز
صد و شصت دومین جلسه هیئت تحریریه نشریه تخصصی همکار با حضور اعضاء، روز یکشنبه 4 خردادماه 1394 در دفتر مدیریت مرکز آموزش ضمن خدمت کارکنان برگزار شد. 
صد و شصت دومین جلسه هیئت تحریریه نشریه تخصصی همکار با حضور اعضاء، روز یکشنبه 4 خردادماه 1394 در دفتر مدیریت مرکز آموزش ضمن خدمت کارکنان برگزار شد. 
همزمان با ساروز ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل العباس و روز جانباز آئین رونمایی از پوستر چهاردهمین جشنواره سراسری علوم قرآن و حدیث امام رضا علیه السلام سراج منیر در محل مدیریت مرکز آموزش ضمن خدمت کارکنان برگزار شد. 
یکصد و شصت و هفتمین نشریه تخصصی آموزشی و اطلاع رسانی همکار با رویکرد آموزشی و حاوی مطالب متنوع در دوازده صفحه رنگی منتشر و در اختیار همکاران قرار گرفت. 
سمینار علمی آموزشی «دین، سلامت اداری وحریم خصوصی» که 27 اردیبهشت ماه با حضور حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای سید داود سید میرزایی استاد روانشناسی بالینی در سالن اجتماعات مرکز آموزش ضمن خدمت کارکنان آستان قدس رضوی برگزار شد، در ارزیابی بخش شرایط عمومی و استاد نمره 95 را کسب کرد. 
کتاب «راز نماز» اثر حجت الاسلام محسن قرائتی انتشار یافته از سوی انتشارات مرکز فرهنگی درسهایی از قرآن یکی از منابعی است که شرکت کنندگان جشنواره سراج منیر، مقطع اول دبیرستان در بخش مفاهیم قرآنی از آن بهره مند خواهند شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی،این اثر در 5 بخش با عناوین نماز عبادتی بزرگ،عبادت در ترازوی سنجش، سیمای نماز، تعقیبات نماز و نمازهای دیگر تدوین یافته است. بنا بر آموزه های دین، نمازستون دین است که با پذیرفته شدن آن سایر اعمال نیز پذیرفته خواهد شد واگر رد شود،بقیه اعمال نیز مردود خواهند گشت،ونیز چون هر عملی پیرو نماز است لذا اسرار آن نیز ستون رازهای دین است،اگر اسرار نماز به دست آمدو مشاهده شد،راز های سایر اعمال نیز مورد دست یابی ومشاهده قرار خواهند گرفت. خوانندگان این اثر می توانند با مطالعه این اثر با برخی زوایای اسرار نماز آشنا شده و در راه شناخت بیشتر ان تلاش نمایند.  
کتاب « 72 پرسمان رضوی در کلام امام رضا(ع)» اثر طاهر خوش به عنوان منبع آزمون سیره و معارف رضوی جشنواره سراج منیر در مقطع دبیرستان دوره اول معرفی شد.  
تاریخ ثبت نام برای حضور در چهاردهمین جشنواره سراسری علوم قرآن و حدیث امام رضا علیه السلام (سراج منیر) از سوی دبیرخانه این جشنواره اعلام شد.  
قائم مقام دبیر چهاردهمین جشنواره سراسری علوم قرآن و حدیث امام رضا علیه السلام از مشارکت ارزنده همکاران در سازمان مرکزی و موسسات تابعه در ارسال نام جشنواره تقدیر و این همت جمعی را شایسته احترام ذکر کرد.  
مدیر مرکز آموزش ضمن خدمت کارکنان آستان قدس رضوی و دبیر جشنواره علوم قرآن و حدیث امام رضا(ع) هدف از برگزاری جشنواره ها، سمینارها و همایشها در بزرگترین پایگاه فرهنگی و اعتقادی موقوفه جهان تشیع را آموزش و افزایش دانش به ویژه در حوزه معارف اسلامی ذکر کرد و گفت: فعالان برگزاری جشنواره باید با روحیه بالا، تعهد و دلبستگی به اهل‌بیت(ع) و قرآن کریم در این مسیر طی طریق داشته باشند. 
مدیر مرکز آموزش ضمن خدمت کارکنان ضمن تاکید بر توجه جدی اصحاب قلم بر محتوای اخبار و گزارشها در جراید گفت: رسانه های دیداری، شنیداری و در عصر امروز رسانه های دیجیتال نقش بسیار مهمی در انتقال آموزه ها و ارزشها به اقشار مختلف جامعه دارند.  
سیصد و هشتادو چهارمن جلسه کمیته کارشناسی و هماهنگی مرکزآموزش ضمن خدمت کارکنان صبح روز سه شنبه بیست و دوم اردیبهشت ماه 1394 با حضور اعضا در دفتر مدیریت این مرکز برگزار شد. 
مقالات
پروژه‌ها
اطلاعیه‌ها
یادداشت
سیره هر کدام از اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام از این رو شایسته ترین، بهترین و راه گشا ترین درس برای خانواده و جوانان دیروزی، امروزی و جوانان فردا به شمار می رود که بدانیم هرکدام از آن بزرگواران بسته به زمان، مقطع زندگی و امامتشان به رغم مشکلات فراوان و مصیبتهای بی شمار مظهر چندین صفت از صفات حضرت باری تعالی بوده اند.
گفتگوی ویژه
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آستان قدس رضوی عنوان کرد:
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آستان قدس رضوی گفت: تعامل بیشتر و نزدیک تر خانواده رضوی با یکدیگر و اطلاع رسانی در زمینه فعالیت های انجام گرفته و امکانات فراهم شده در راستای آموزش خانواده ها هدفی است که از برگزاری همایش خانواده رضوی دنبال می شود.
تعامل و تبادل اطلاعات در همایش رضوی
گالری تصاویر
خدمات کارمندان سازمان
خدمات کاربران عمومی
جراید و نشریات
روزنامه خراسان و قدس
ماهنامه همکار
ماهنامه زائر
خانه | بازگشت |
Guest (AQRGuest)