توسعه و خدمت رضوی،معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی

خبرهای روز
سامانه جامع نیروی انسانی راه اندازی شد
مدیر برنامه و بودجه آستان قدس رضوی از راه اندازی سامانه جامع نیروی انسانی از ابتدای سال جاری خبر داد.
مدیر برنامه و بودجه آستان قدس رضوی از راه اندازی سامانه جامع نیروی انسانی از ابتدای سال جاری خبر داد.
مدیر عامل سازمان تربیت بدنی آستان قدس رضوی آموزش ارگونومی مطلوب و سازگار با محیط های کاری را عاملی در راستای کاهش آسیب های جسمی عنوان کرد.
موسسه تامین و پشتیبانی رضوی، اولین دوره انتخابات نمایندگان کمیته انضباط کار و کمیته طبقه بندی مشاغل این موسسه را بصورت اینترنتی از طریق پورتال معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی برگزار کرد.
معاون امور مالی و پشتیبانی سازمان اقتصادی، در سمینار علمی- آموزشی «پرورش مهارت های سرپرستی و مدیریتی» ورود به بحث های آموزشی را مسیری برای رشد سازمان عنوان کرده و تاکید کرد: لازم است سازمان های در حال رشد به این موضوع توجه ویژه داشته باشند.
مشاور امور خانواده و دوره‌های تربیتی از میان شاکله‌های تربیتی، والدین را اصلی ترین عنصر تاثیرگذار در روند تربیت فرزندان عنوان کرد و گفت: رفتار فرزندان بازتاب رفتار والدین است و اگر رفتار ناشایستی از فرزندان سر بزند باید آن را در رفتار خود جستجو کنیم.
اطلاعیه ها
خدمات کارمندان سازمان
خدمات کاربران عمومی
گالری تصاویر

امام حسين (ع) فرمود:

هركس حق معبوديت خدا را به ‏جا آورد، خداوند بيش از حدّ انتظار و كفايتش به او عطا مى‏ كند.

<
>
 
جراید و نشریات
روزنامه خراسان و قدس
تازه ها
ویژه نامه نهضت امام حسین (ع)
بررسی تحلیلی نهضت عاشورا از دیرباز مورد توجه اندیشمندان بوده است. حضرت امام حسین علیه السلام از یک سو با رفتار جابرانه حاکمیت وقت رو به رو بوده اند و از سوی دیگر نهضت خودشان را که مبتنی بر آگاهی بخشی به مردم آن روز بوده است، به نیکو ترین روش مدیریت فرموده اند.
مقالات