توسعه و خدمت رضوی،معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی
 
آرشیو

آموزش مهم‌ترین عنصر توسعه علم و اندیشه است

عضو شورای برنامه ریزی آستان قدس رضوی گفت: برای توسعه علم و اندیشه در سازمان، آموزش مهم‌ترین عنصر محسوب می‌شود و هر سازمانی که به مقوله تعلیم و تربیت توجه داشته باشد پیشرفت خواهد کرد.

سوء ظن آرامش را از انسان می‌گیرد

سخنران جلسه اخلاق اداری، سوء ظن به دیگران را مانع وجود آرامش در زندگی فردی عنوان کرد و گفت: این رذیله اخلاقی نه تنها از نظر اسلام گناه محسوب می‌شود، بلکه زندگی را در کام انسان تلخ و غیر قابل تحمل می‌کند.

سمینار تخصصی «تهدیدشناسی در پدافند غیرعامل» برگزار می شود

مدیریت مرکز آموزش ضمن خدمت کارکنان آستان قدس رضوی با همکاری معاونت اماکن متبرکه و امور زائران، در راستای تاکیدات قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی، سمینار تخصصی علمی- آموزشی «تهدیدشناسی در پدافند غیر عامل» را برگزار می کند.

آموزش مکاتبه‌ای استفتائات وقف برگزار می‌شود

مدیر مرکز آموزش ضمن خدمت کارکنان آستان قدس رضوی، از برگزاری آموزش مکاتبه‌ای استفتائات وقف از راه دور ویژه مدیران خبر داد.

حراست از موقوفات هم راستا با وقف است

مدیر موقوفات آستان قدس رضوی در سمینار علمی- آموزشی «آشنايي كاركنان با موضوع وقف، مباني تبليغاتي و فرصت ها» که با حضور گسترده کارشناسان و مدیران سازمان برگزار شد، گفت: کارکنان آستان قدس رضوی به عنوان متولیان امور وقف در جایگاهی قرار دارند که اجر و ثوابی هم راستا با واقفان دارند.

آشنایی کارکنان با احکام وقف مورد تاکید تولیت آستان قدس رضوی است

مدیر ارتباطات حوزوی و مشاور فرهنگی تولیت آستان قدس رضوی در سمینار علمی- آموزشی «آشنايي كاركنان با موضوع وقف، مباني تبليغاتي و فرصت ها»، با بیان اینکه کارکنان آستان قدس رضوی به عنوان متولیان امور وقفی لازم است که با احکام مربوط به وقف آشنایی داشته باشند،
 
12345678910...>>>
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 286051