ولادت حضرت علی اکبر علیه السلام و روز جوان مبارک
1398/1/27 سه‌شنبه
 
حضرت علی اکبر فرزند امام حسین علیهما السلام در بین سال های 33 تا 35 ه از مادری به نام لیلا دختر ابی مرّه در شهر مدینه چشم به جهان گشود. وی در مکتب انسان ساز پدر شیوه های صحیح دفاع از مکتب و اطاعت از امامت و حمایت از آرمان های مقدس آن را آموخت. 
آموزش كاركنان، افزايش كارآيي و اثربخشي فردي و سازماني
1398/1/22 پنجشنبه
در گفتگو با مدير مركز آموزش ضمن خدمت مطرح شد؛ 
مركز آموزش ضمن خدمت كاركنان در راستاي ماموريت هاي محوله و عمل به مفاد منشور هفتگانه آستان قدس رضوي و سياست هاي سي گانه ابلاغي، فعاليت هاي آموزشي متنوعي را در قالب دوره هاي كوتاه مدت عمومي ... 
ولادت امام سجاد علیه السلام گرامی باد
1398/1/21 چهارشنبه
 
امام سجاد علیه السلام، در 5 شعبان سال 38 هجری قمری در مدینه دیده به جهان گشود. مادرش شهربانو دختر یزدگرد بود. امام سجاد وقتی به نماز می ایستاد، بدنش می لرزید، رنگش تغییر می کرد و چون سعف نخل از ترس خدا به لرزه می افتاد. امام سجاد دعوت هیچ کس را رد نمی کرد ... 
ولادت حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام و روز جانباز مبارک باد.
1398/1/20 سه‌شنبه
 
حضرت ابوالفضل العباس فرزند امیرالمؤمنین علیهم السلام، در 4 شعبان سال 26 هجری در مدینه به دنیا آمد. مادرش فاطمه کلابیه بود که بعدها با کنیه «ام البنین» شهرت یافت. آن حضرت، قامتی رشید، چهره ای زیبا و شجاعتی کم نظیر داشت و به خاطر سیمای جذابش او را «قمربنی هاشم» می گفتند. 
ولادت امام حسین علیه السلام و روز پاسدار مبارک باد
1398/1/18 يكشنبه
 
امام حسین علیه السلام، در سوم ماه شعبان در شهر مدینه به دنیا آمد. مادرش فاطمه دخت رسول الله (ص) بود. آن حضرت با نثار خون پاک خود و یارانش، از اسلام و ارزش های اسلامی پاسداری نمود. روز میلاد آن امام عزیز به روز پاسدار نام گذاری شده است. 
12345678910...>>>
نسخه قابل چاپ

اطلاعیه ها

فایل صوتی یکصد و نهمین جلسه درس اخلاق اسلامی مورخ 98/01/22

به اطلاع همکاران محترم می رساند جهت بهره مندی از یکصد و نهمین جلسه درس اخلاق اسلامی برگزار شده در تاریخ 98/01/22، فایل صوتی به شرح لینک ذیل را دانلود نمایید.

برنامه هفتگي مركز آموزش ضمن خدمت از شنبه مورخ 98/01/17 لغايت پنجشنبه مورخ 98/01/22

به اطلاع همکاران محترم می رساند برنامه اجرايي دوره های آموزشي مركز آموزش ضمن خدمت كاركنان به شرح لینک ذيل از روز شنبه مورخ 98/01/17 لغايت پنجشنبه 98/01/22 اعلام می گردد.

لیست اسامی نیروهای موسسه تامین و پشتیبانی رضوی جهت معرفی به مجتمع آبی (اسفندماه 97 گروه دوم)

به اطلاع نیروهای موسسه تامین و پشتیبانی رضوی می رساند جهت آگاهی از اسامی معرفی شده طی نامه 553527 در اسفندماه 97 به مجتمع آبی موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی، می توانند به جدول زیر مراجعه نمایند.

لیست اسامی نیروهای موسسه تامین و پشتیبانی رضوی جهت معرفی به مجتمع آبی (اسفندماه 97 گروه اول)

به اطلاع نیروهای موسسه تامین و پشتیبانی رضوی می رساند جهت آگاهی از اسامی معرفی شده طی نامه ۵۳۴۸۹۵ در اسفندماه 97 به مجتمع آبی موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی، می توانند به جدول زیر مراجعه نمایند.