دانشجو باید جریان ساز و در تحولات اجتماعی تأثیر گذار باشد
1397/9/22 پنجشنبه
رئیس اداره مطالعات و برنامه ریزی بین الملل آستان قدس رضوی در مراسم روز دانشجو: 
گردهمایی اساتید و دانشجویان به مناسبت گرامی داشت 16 آذر؛ روز دانشجو از سوی مدیریت مرکز آموزش علمی – کاربردی آستان قدس رضوی برگزار شد.  
ايجاد تمدن اسلامی نيازمند تبيين گفتمان ولایت است
1397/9/18 يكشنبه
مدرس دانشگاه وكارشناس سياسي وامور بين الملل: 
مدرس دانشگاه وكارشناس سياسي و اموربين الملل گفت: ما برای ایجاد تمدن اسلامی نیازمند تبیین گفتمان ولایت هستیم و بر اساس رهنمودهای مقام معظم رهبری تغییر در سبک زندگی اسلامی نقش مهمی در تحقق تمدن نوین اسلامی خواهد داشت.  
سمينار « فضاي مجازي ، فرصت ها و تهديدها» برگزار مي شود
1397/9/13 سه‌شنبه
مدير مركز آموزش ضمن خدمت كاركنان خبر داد: 
مركز آموزش ضمن خدمت كاركنان سمينار تخصصي علمي-آموزشي « فضاي مجازي ، فرصت ها و تهديدها» را برگزار مي نمايد.  
دوره آموزش مجازي «بسيج، راز عشق و ايمان» برگزار مي شود
1397/9/10 شنبه
 
دوره آموزش غير حضوري «بسيج، راز عشق و ايمان» در راستاي گسترش تفكر و فرهنگ بسيجي از سوي مركز آموزش ضمن خدمت كاركنان برگزار مي شود. 
سمینار «نقش بسیج در تعالی سازمان» برگزار شد
1397/9/10 شنبه
به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج؛ 
به همت حوزه مقاومت بسیج ادارات آستان قدس رضوی، سمینار « نقش بسیج در تعالی سازمان» به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج با حضور بسیجیان سازمان مرکزی این آستان مقدس برگزار شد.  
12345678910...>>>
نسخه قابل چاپ

اطلاعیه ها

لیست اسامی نیروهای موسسه تامین و پشتیبانی رضوی جهت معرفی به مجتمع آبی (آذر ماه 97)

به اطلاع نیروهای موسسه تامین و پشتیبانی رضوی می رساند جهت آگاهی از اسامی معرفی شده طی نامه 382601 در آذرماه 97 به مجتمع آبی موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی، می توانند به جدول زیر مراجعه نمایند.

فایل صوتی نود و سومین جلسه درس اخلاق اسلامی مورخ 97/09/01

به اطلاع همکاران محترم می رساند جهت بهره مندی از نودو سومین جلسه درس اخلاق اسلامی با موضوع «الگوهای رفتاری اجتماعی حضرت پیامبراکرم(ص)» و سخنرانی استاد ارجمند حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای امین نیا برگزار شده در تاریخ 97/09/01، فایل صوتی به شرح لینک ذیل را دانلود نمایید.

فایل صوتی نود و دومین جلسه درس اخلاق اسلامی مورخ 97/08/24

به اطلاع همکاران محترم می رساند جهت بهره مندی از نود و دومین جلسه درس اخلاق اسلامی با موضوع «ویژگی یاران اما زمان(عج)» و سخنرانی استاد ارجمند حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای امین نیا برگزار شده در تاریخ 97/08/24، فایل صوتی به شرح لینک ذیل را دانلود نمایید.

لیست اسامی نیروهای موسسه تامین و پشتیبانی رضوی جهت معرفی به مجتمع آبی (آبان ماه 97)

به اطلاع نیروهای موسسه تامین و پشتیبانی رضوی می رساند جهت آگاهی از اسامی معرفی شده طی نامه 333933 به تاريخ 97/08/13 در آبان ماه 97 به مجتمع آبی موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی، می توانند به جدول زیر مراجعه نمایند.