ویژه نامه شهادت امام باقر علیه السلام
مسجد مدینه و حرم رسول(ص)، هنوز طنین صدای باقرالعلوم(ع) را در خود دارد که به نشر علوم و احادیث اهل بیت می پرداخت. فخر ما این است که شیعه حضرت باقر و پیرو مرام عترتیم. اینک در عصر «چراها» و در روزگار شبهه های ایمان سوز، زمزم کلام و پیام الهی اوست که در دل و جان دین باوران، صفا می پرورد. شهادت فرزند فاطمه ـ وارث سجاد ـ را تسلیت می گوییم
1397/5/27 شنبه
سمينار علمی - آموزشی «كليدهاي موفقيت عملكرد سازماني» برگزار می‎شود
مدیریت مرکز آموزش آستان قدس رضوی سمینار علمی-آموزشی « كليدهاي موفقيت عملكرد سازماني» را با حضور آقاي دکتر کریمی برگزار می کند.
1397/5/27 شنبه
 نماز موثرترین راهکار برای تقویت فضائل اخلاقی است
کارشناس دینی؛
کارشناس دینی با بیان اینکه نماز مهمترین راهی است که خداوند برای برقراری ارتباط بندگان با خودش قرار داده است، گفت: نماز موثرترین راهکار برای تقویت فضائل اخلاقی است.
1397/5/25 پنجشنبه
سمينار علمي-آموزشي «آشنايي با چالش هاي احتمالي در تنظیم قراردادها» برگزار شد
در راستای اجرای طرح جامع آموزش؛
مدیریت مركز آموزش کارکنان آستان قدس رضوي با توجه به نیاز سازمان به ایجاد بهره وری و توانمند سازی کارکنان نسبت به چالش های موجود در زمینه انعقاد قراردادها، سمينار علمي-آموزشي و تخصصي «آشنايي با چالش هاي احتمالي در تنظیم قراردادها» را در محل سالن اجتماعات اين مديريت واقع در خيابان گلستان شرقي برگزار کرد.
1397/5/24 چهارشنبه
رانندگان آستان قدس رضوی با اصول رانندگی به روش تدافعی آشنا شدند
در سمينار آموزشي- تخصصي «رانندگي تدافعي»؛
مركز آموزش ضمن خدمت کارکنان آستان قدس رضوی سمينار آموزشي- تخصصي «رانندگي تدافعي» را همزمان با روز كار آفريني و آموزش هاي فني و حرفه اي و به منظور افزايش دانش و ارتقاي مهارت هاي همکاران راننده در مجموعه آستان قدس رضوي، ويژه رانندگان و پرسنل ترابري سازمان و مؤسسات وابسته در روز جمعه مورخ 19 مرداد ماه در محل سالن همايش هاي روابط عمومي ( پاركينگ شماره يك- باب الجواد عليه السلام) با حضور سيد مصطفي حجازي برگزار کرد.
1397/5/21 يكشنبه
12345678910...>>>
نسخه قابل چاپ

اطلاعیه ها

اطلاعیه ثبت نام مقطع کاردانی رشته مدیریت امور اداری مرکز علمی - کاربردی آستان قدس رضوی

به اطلاع می رساند مرکز آموزش علمی - کاربردی آستان قدس رضوی در مقطع کاردانی رشته مدیریت امور اداری دانشجو می پذیرد.

فایل صوتی هشتاد و دومین جلسه درس اخلاق اسلامی مورخ 97/05/25

به اطلاع همکاران محترم می رساند جهت بهره مندی از هشتاد و دومین جلسه درس اخلاق اسلامی با موضوع «نماز» و سخنرانی استاد ارجمند حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای امین نیا برگزار شده در تاریخ 97/05/25، فایل صوتی به شرح لینک ذیل را دانلود نمایید.

فایل صوتی هشتاد و یکمین جلسه درس اخلاق اسلامی مورخ 97/05/18

به اطلاع همکاران محترم می رساند جهت بهره مندی از هشتاد و یکمین جلسه درس اخلاق اسلامی با موضوع «نماز» و سخنرانی استاد ارجمند حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای امین نیا برگزار شده در تاریخ 97/05/18، فایل صوتی به شرح لینک ذیل را دانلود نمایید.

لیست اسامی نیروهای موسسه تامین و پشتیبانی رضوی جهت معرفی به مجتمع آبی (مرداد97)

به اطلاع نیروهای موسسه تامین و پشتیبانی رضوی می رساند جهت آگاهی از اسامی معرفی شده طی نامه ۲۰۰۲۶۴ به تاريخ ۱۳۹۷/۰۵/۱۵در مردادماه 97 به مجتمع آبی موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی، می توانند به جدول زیر مراجعه نمایند.