لازمه الگو پذیری از حضرت زهرا(س) شناخت ابعاد زندگی ایشان است
حجت الاسلام والمسلمين شرفی؛
سخنران جلسه اخلاق اداری: لازمه الگو پذیری از حضرت زهرا(س) شناخت ابعاد زندگی ایشان و از آن مهمتر عمل به توصیه ها و دستورات آن حضرت در رابطه با سبک زندگی صحیح است.
1396/11/30 دوشنبه
شهادت حضرت فاطمه(س) تسلیت باد
حضرت فاطمه زهرا ـ سلام الله علیها ـ الگوی زنان و مردان عالم و گل سرسبد هستی و عصاره خلقت می باشد. یکی از مهمترین ثمرات ایشان تربیت فرزندانی همچون حسن و حسین و زینب کبری ـ علیهم السلام ـ می باشد که عالم بشریت هنوز هم بر سر سفره آن بزرگواران نشسته است.
1396/11/30 دوشنبه
تخریب حرمت انسان‌ها گناه کبیره است
استاد حوزه علمیه:
کارشناس مذهبی با بیان اینکه در دین اسلام آبروی انسان از جایگاه بالایی برخوردار است، گفت: تخریب حرمت انسان‌ها گناه کبیره است.
1396/11/28 شنبه
مرحله چهارم دوره آموزش غیر حضوری استفتائات وقف برگزار می‌شود
معاون مرکز آموزش ضمن خدمت کارکنان آستان قدس رضوی، از برگزاری مرحله چهارم دوره آموزش غیرحضوری استفتائات وقف از راه دور ویژه مدیران خبر داد. به گزارش پورتال معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی، علی اصغر حسین زاده با بیان این خبر گفت: این دوره آموزشی با توجه به اهميت آموزش از راه دور برای مديران و ضرورت توجه به بند اول از سياست‌هاي ابلاغي و همچنين مصوبه شوراي برنامه‌ريزي آموزش، در دستور کار این مدیریت قرار گرفته است.
1396/11/25 چهارشنبه
دوره كوتاه مدت آموزش مجازي با عنوان «مديريت ارتباط با مشتري» برگزار مي شود
در راستای اجرای طرح جامع آموزش؛
به گزارش پورتال معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی، مديريت مركز آموزش ضمن خدمت كاركنان درنظر دارد در راستاي اجراي برنامه هاي آموزشي، دوره كوتاه مدت آموزش مجازي با عنوان «مديريت ارتباط با مشتري» را برگزار مي کند.
1396/11/25 چهارشنبه
12345678910...>>>
نسخه قابل چاپ

اطلاعیه ها

فایل صوتی شصت سومین جلسه درس اخلاق اسلامی مورخ 96/11/26

به اطلاع همکاران محترم می رساند جهت بهره مندی از شصت سومین جلسه درس اخلاق اسلامی با سخنرانی استاد ارجمند حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای امین نیا برگزار شده در تاریخ 96/11/26، فایل صوتی به شرح لینک ذیل را دانلود نمایید.

اعلام شروع دوره آموزشي آيين نگارش و مكاتبات اداري و گزارش نويسي

به اطلاع همکاران محترم می رساند «دوره آموزشي آيين نگارش و مكاتبات اداري و گزارش نويسي» جهت همكاران به شرح ليست پيوست از مورخ 25 بهمن ماه روزهاي شنبه و چهارشنبه ازساعت 16 تا 18 به مدت 16 ساعت درمحل مركز آموزش ضمن خدمت كاركنان(كوهسنگي6) برگزار مي گردد.

لیست فروشگاه های کارت آسان خرید

به اطلاع همکاران محترم موسسه تامین و پشتیبانی رضوی می رساند در راستای ارائه خدمات موسسه خصوص ثبت نام کارت آسان خرید، به پیوست لیست فروشگاه های طرف قرارداد جهت اطلاع و بهره برداری الصاق می گردد.

فایل صوتی شصت دومین جلسه درس اخلاق اسلامی مورخ 96/11/19

به اطلاع همکاران محترم می رساند جهت بهره مندی از شصت دومین جلسه درس اخلاق اسلامی با سخنرانی استاد ارجمند حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای امین نیا برگزار شده در تاریخ 96/11/19، فایل صوتی به شرح لینک ذیل را دانلود نمایید.