راهكارهاى تقویت و تحكيم نظام خانواده از منظر اسلام
1397/10/25 سه‌شنبه
 
ريشه فقر عاطفى و معنوى انسان‌ها كه امروزه افراد زيادى با آن درگيرند، نداشتن تفسيرى درست از خانواده و نداشتن التزام عملى به وحدانيت خدا و مؤثر بودن او در زندگى است... 
برادری ایمانی؛ نمونه اسلامی سبک زندگی اجتماعی
1397/10/21 جمعه
 
برادری ایمانی یکی از اصول حاکم بر زندگی مؤمنان است که خداوند میان آنها بر قرار کرده و در صورت تحقق آن، افراد جامعه به آسایش و آرامش زندگی دنیوی و سعادتمندی اخروی نائل می‌شوند؛ از‌ این‌رو جامعه مطلوب محقق می‌شود و در صورت عدم رعایت این اصل، زمینه بسیاری از مشکلات اجتماعی فراهم می‌شود.  
ویژه نامه ولادت عقیله بنی هاشم، حضرت زینب(س)
1397/10/21 جمعه
 
پنجم جمادی الاولی میلاد شخصیت بزرگی است که وجودش در تاریخ، به زن بودن «معنا» بخشید! تجسمی از شجاعت و صبر بود و معلمی برای پاکدامنی؛ نیز الگویی برای پیروان ولایت و رهبری. زاد روز فرخنده او را «روز پرستار» نام نهاده اند و چه مناسبت پرشکوهی!  
تکنیک های نوآوری سازمانی
1397/10/18 سه‌شنبه
 
نوآوری به معنای عملی کردن یک تفکر خلاق است و نوآوری سازمانی کلید موفقیت در عرصه تکراری سازمان است. زمانی که از مبحث نوآوری سخن به میان می‌آید‌، اذهان ناخواسته به سوی نوآوری محصول و بعضا فرایند تولید آن متمرکز می‌شود‌... 
نقش خانواده در گسترش سبک زندگی اسلامی
1397/10/18 سه‌شنبه
 
ضرورت شکل‌گیری فرهنگ دینی، ذهن را به سبک زندگی خانواده که نخستین آموزشگاه فرد است، رهنمون می‌سازد؛ خانواده با نقش‌های تربیتی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی می‌تواند در اصلاح سبک زندگی تأثیرگذار باشد.  
12345678910...>>>
نسخه قابل چاپ

اطلاعیه ها

اطلاعیه مهم درخواست کنندگان امریه سربازی

به اطلاع کاربران گرامی می رساند سامانه ثبت نام درخواست کنندگان امریه سربازی در سازمان آستان قدس رضوی بزودی از طریق همین سایت راه اندازی می گردد.

لیست اسامی نیروهای موسسه تامین و پشتیبانی رضوی جهت معرفی به مجتمع آبی (دی ماه 97)

به اطلاع نیروهای موسسه تامین و پشتیبانی رضوی می رساند جهت آگاهی از اسامی معرفی شده طی نامه 425493 در دی ماه 97 به مجتمع آبی موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی، می توانند به جدول زیر مراجعه نمایند.

لیست اسامی نیروهای موسسه تامین و پشتیبانی رضوی جهت معرفی به مجتمع آبی (آذر ماه 97)

به اطلاع نیروهای موسسه تامین و پشتیبانی رضوی می رساند جهت آگاهی از اسامی معرفی شده طی نامه 382601 در آذرماه 97 به مجتمع آبی موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی، می توانند به جدول زیر مراجعه نمایند.

فایل صوتی نود و سومین جلسه درس اخلاق اسلامی مورخ 97/09/01

به اطلاع همکاران محترم می رساند جهت بهره مندی از نودو سومین جلسه درس اخلاق اسلامی با موضوع «الگوهای رفتاری اجتماعی حضرت پیامبراکرم(ص)» و سخنرانی استاد ارجمند حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای امین نیا برگزار شده در تاریخ 97/09/01، فایل صوتی به شرح لینک ذیل را دانلود نمایید.