مدیریت دانش و یادگیری سازمانی
1398/2/2 دوشنبه
 
مدیریت دانش و یادگیری سازمانی در جهان دانش مدار امروز رمز کامیابی و پیشگامی است. اما منظور از دانش سازمانی چیست و چگونه می‌توان آن را توسعه بخشید؟ امروزه که عصر دانایی یا دانش به آن اطلا‌ق می‌شود، توسعه فناوری ارتباطات و اطلا‌عات، بطور اعم جامعه بشری و بطور اخص، جامعه صنعتی و سازمانهای تجاری،صنعتی و یا خدماتی را در وضعیتی قرار داده که برای ادامه حیات خود باید در فکر ابزارهای نوینی باشند 
سیره مهدوی و دولت منتظر
1398/2/1 يكشنبه
 
از آن جا که دولت منتظر، زمینه ساز خلافت صالحان است، آن را می توان دولتی صالح پرور نامید؛ بدین معنا که نظام و ارزش ها و جهت گیری کلی آن به گونه ای تعریف شده است که مدیران شایسته در آن تربیت می شوند و ارتقا می یابند و عناصر نالایق و فاسد یا اساساً جایگاهی در مدیریت ها نمی یابند یا در چرخه کاری آن به تدریج کنار می روند.. 
اعمال شب و روز نیمه شعبان
1398/2/1 يكشنبه
 
از امام محمدباقر علیه السلام در مورد فضیلت شب نیمه شعبان سؤال شد؛ امام فرمود آن شب بعد از لیلة القدر افضل شب ها است. غسل، که باعث تخفیف گناهان می شود. احیاء این شب به نماز و دعا و استغفار و زیارت امام حسین علیه السلام است که افضل اعمال این شب و باعث آمرزش گناهان است. 
اهداف دولت زمینه ساز ظهور
1398/2/1 يكشنبه
 
هر حرکت اصلاحی وانقلابی زمانی به نتیجه می رسد که برای آن زمینه سازی های لازم شده باشد وگروهی معتقد، مخلص وفداکار آن را یاری کنند وبه پیش ببرند. انقلاب حضرت ولی عصر (علیه السلام) نیز از این اصل برکنار نیست، به ویژه که این انقلاب حرکتی جهانی است ویاورانی در سطح جهان را می طلبد که پذیرا وپشتیبان آن باشند. 
ولادت حضرت علی اکبر علیه السلام و روز جوان مبارک
1398/1/27 سه‌شنبه
 
حضرت علی اکبر فرزند امام حسین علیهما السلام در بین سال های 33 تا 35 ه از مادری به نام لیلا دختر ابی مرّه در شهر مدینه چشم به جهان گشود. وی در مکتب انسان ساز پدر شیوه های صحیح دفاع از مکتب و اطاعت از امامت و حمایت از آرمان های مقدس آن را آموخت. 
12345678910...>>>
نسخه قابل چاپ

اطلاعیه ها

فایل صوتی یکصد و نهمین جلسه درس اخلاق اسلامی مورخ 98/01/22

به اطلاع همکاران محترم می رساند جهت بهره مندی از یکصد و نهمین جلسه درس اخلاق اسلامی برگزار شده در تاریخ 98/01/22، فایل صوتی به شرح لینک ذیل را دانلود نمایید.

برنامه هفتگي مركز آموزش ضمن خدمت از شنبه مورخ 98/01/17 لغايت پنجشنبه مورخ 98/01/22

به اطلاع همکاران محترم می رساند برنامه اجرايي دوره های آموزشي مركز آموزش ضمن خدمت كاركنان به شرح لینک ذيل از روز شنبه مورخ 98/01/17 لغايت پنجشنبه 98/01/22 اعلام می گردد.

لیست اسامی نیروهای موسسه تامین و پشتیبانی رضوی جهت معرفی به مجتمع آبی (اسفندماه 97 گروه دوم)

به اطلاع نیروهای موسسه تامین و پشتیبانی رضوی می رساند جهت آگاهی از اسامی معرفی شده طی نامه 553527 در اسفندماه 97 به مجتمع آبی موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی، می توانند به جدول زیر مراجعه نمایند.

لیست اسامی نیروهای موسسه تامین و پشتیبانی رضوی جهت معرفی به مجتمع آبی (اسفندماه 97 گروه اول)

به اطلاع نیروهای موسسه تامین و پشتیبانی رضوی می رساند جهت آگاهی از اسامی معرفی شده طی نامه ۵۳۴۸۹۵ در اسفندماه 97 به مجتمع آبی موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی، می توانند به جدول زیر مراجعه نمایند.