چگونه بین ریسک و فرصت‌های کسب و کار تعادل ایجاد کنیم؟
ریسک و فرصت، دو روی یک سکه هستند. بدیهی است شما به‌دنبال فرصت‌های بیشتری برای کاهش ریسک هستید. کارآفرینان بزرگ آموخته‌اند که چگونه به‌طور واقعی هر دو روی سکه را در کسب‌وکار ارزیابی و مدیریت کنند.
1396/12/2 چهارشنبه
برترین بانوی جهان
ارزش انسانها مسلماً یکسان نیست، بعضی از مقربترین فرشتگان الهی برترند، و بعضی از درنده ترین حیوانات پائین تر، و آنچه به این انسان ارزش می دهد بر اساس معرفی قرآن و اسلام همان «علم و ایمان و تقوی و ملکات فاضله انسانی» است.
1396/12/1 سه‌شنبه
سازماندهی بر مبنای وظیفه (Functional Structure)
در این روش، واحدهای سازمانی بر اساس وظایف سازمان، طراحی و ایجاد می‌گردند. برای مثال در یک سازمان تولیدی و بازرگانی، واحدهای طراحی محصول، تولید، انبار، بازاریابی، فروش و نظایر آن در نظر گرفته می‌شوند. این روش از قدیمی‌ترین روش‌های سازمان‌دهی محسوب می‌شود.
1396/12/1 سه‌شنبه
سازمان مجازی Virtual Organization
از جهت لغوی واژه مجازی از مباحث کامپیوتر عاریت گرفته شده است. در کامپیوتر به حافظه‌ای که بیشتر از ظرفیت حافظه واقعی باشد، حافظه مجازی می‌گویند. در مطالعات سازمان نیز به همین سیاق و با توجه به این که این نوع سازمان از منابع بیرونی که واقعا متعلّق به خودش نیست، به وجود آمده است، آن را سازمان مجازی نامیده‌اند.
1396/11/28 شنبه
سازمان رسمی و غیررسمی (بخش دوم)
سازمان رسمی، ساختاری برنامه‌ریزی‌شده از نقش‌ها است؛ که به‌صورت رسمی سامان یافته است. به‌عبارت دیگر، سازمان رسمی، عبارت است از سیستم یا شبکه‌ای از ارتباطات و اختیار، که افراد و گروه‌هایی که وظایف مهمی انجام می‌دهند، را به‌هم مرتبط می‌سازد.
1396/11/27 جمعه
12345678910...>>>
نسخه قابل چاپ

اطلاعیه ها

فایل صوتی شصت سومین جلسه درس اخلاق اسلامی مورخ 96/11/26

به اطلاع همکاران محترم می رساند جهت بهره مندی از شصت سومین جلسه درس اخلاق اسلامی با سخنرانی استاد ارجمند حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای امین نیا برگزار شده در تاریخ 96/11/26، فایل صوتی به شرح لینک ذیل را دانلود نمایید.

اعلام شروع دوره آموزشي آيين نگارش و مكاتبات اداري و گزارش نويسي

به اطلاع همکاران محترم می رساند «دوره آموزشي آيين نگارش و مكاتبات اداري و گزارش نويسي» جهت همكاران به شرح ليست پيوست از مورخ 25 بهمن ماه روزهاي شنبه و چهارشنبه ازساعت 16 تا 18 به مدت 16 ساعت درمحل مركز آموزش ضمن خدمت كاركنان(كوهسنگي6) برگزار مي گردد.

لیست فروشگاه های کارت آسان خرید

به اطلاع همکاران محترم موسسه تامین و پشتیبانی رضوی می رساند در راستای ارائه خدمات موسسه خصوص ثبت نام کارت آسان خرید، به پیوست لیست فروشگاه های طرف قرارداد جهت اطلاع و بهره برداری الصاق می گردد.

فایل صوتی شصت دومین جلسه درس اخلاق اسلامی مورخ 96/11/19

به اطلاع همکاران محترم می رساند جهت بهره مندی از شصت دومین جلسه درس اخلاق اسلامی با سخنرانی استاد ارجمند حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای امین نیا برگزار شده در تاریخ 96/11/19، فایل صوتی به شرح لینک ذیل را دانلود نمایید.