توسعه و خدمت رضوی،معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی
نشست مشترک بررسی موضوعات آموزشی حوزه معاونت املاک و اراضی برگزار شد

نشست مشترک بررسی موضوعات آموزشی حوزه معاونت املاک و اراضی برگزار شد


نشست مشترک بررسی موضوعات و ایجاد راهکارهای نوین آموزشی خاص حوزه فعالیت معاونت املاک و اراضی آستان قدس رضوی در محل مدیریت مرکز آموزش ضمن خدمت کارکنان برگزار شد.
به گزارش پورتال معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی، در این نشست تخصصی که مشاور اجرایی معاونت املاک و اراضی و جمعی از رابطین آموزشی و کارشناسان مرتبط نیز حضور داشتند، مدیر مرکز آموزش ضمن خدمت کارکنان بر انجام برنامه ریزی دقیق و همگامی با طرح جامع آموزشی و انطباق آن با نیازهای تخصصی بخش های مختلف سازمان مرکزی و موسسات تابعه تاکید کرد.
اسماعیل غلامی ضمن استقبال از چنین نشست های مشترک تخصصی در بهبود فرایند آموزش در آستان قدس رضوی بر حسن توجه و بازنگری طرح جامع آموزشی توسط رابطین آموزشی و مدیران هر حوزه را یادآور شد و گفت: آموزش در جوامع بشری جزء لاینفک زندگی است و از این حیث توجه به مقوله آموزش سرمایه گذاری است و نه صرف هزینه.  
وی با یادآوری فعالیت های این مدیریت در راستای برگزاری دوره های تخصصی و عمومی مورد نیاز کارکنان، امادگی این مدیریت را جهت هر گونه همکاری برای برگزاری دوره های آموزشی مورد نیاز درخواست شده از سوی تمامی مراکز و موسسات وابسته آستان قدس رضوی اعلام داشت.
مهدی وثیق مقدم مشاور اجرائی معاونت املاک و اراضی آستان قدس رضوی در این جلسه ضمن تقدیر از تلاش های صورت گرفته مدیریت مرکز آموزش ضمن خدمت کارکنان در ارتقاء و یاد گیری آموزش های همکاران که در بهره وری سازمان نقش عمده ای را ایفا می کند، با اشاره به تاکیدات معاون املاک و اراضی سازمان بر لزوم هر چه بیشتر توجه به آموزش، لزوم برگزاری دوره های تخصصی آموزشی متناسب با نیاز کارکنان این حوزه را مورد تاکید قرار داد.
بررسی موقعیت مکانی و استفاده از زمان های موثر در یادگیری، برگزاری دوره های تخصصی با موضوعات شهرسازی و شهرداری و توجه به بحث آموزش در مراکز و موسسات وابسته به سازمان در شهرستان ها برخی دیگر از نکاتی بود که در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.


 


تاریخ : 1396/7/1 شنبه
تعداد بازديد: -
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
تعداد بازديد اين صفحه: 89